Detail info
Close

The World of Hans Zimmer

The World of Hans Zimmer

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nové koncertní turné "The World of Hans Zimmer - Symphony Celebration" je triumfální ukázkou tvorby jednoho z nejuznávanějších filmových hudebních skladatelů všech dob.
Držitel Oscara, Grammy i Zlatého Globu, Hans Zimmer, je dramaturgem a hudebním režisérem celé show. Dirigentskou taktovku Hans Zimmer svěřil proslulému dirigentovi a dlouholetému spolupracovníkovi Gavinu Greenawayovi. Symfonický orchestr pod jeho vedením bezpochyby přinese celé show intenzitu a učiní z ní nezapomenutelný zážitek.
Narozdíl od turné "Hans Zimmer Live", které se věnuje kapele Hanse Zimmera a obsahuje tak především skladby nesoucí se v duchu elektroniky, se v rámci turné "The World of Hans Zimmer" představí filmové skladby speciálně upravené pro velký symfonický orchestr.
Mezi účinkujícími, které Hans Zimmer osobně vybral a požádal o spolupráci, jsou například fenomenální Lisa Gerrard, jejíž mystický hlas diváci jistě znají z filmu Gladiátor, violoncellistka Tina Guo a její nádherná sóla ve skladbách k filmům Počátek, Lví Král nebo Wonder Women, či Pedro Eustache, jehož brilantní flétna zní ve filmech Piráti z Karibiku a Kung Fu Panda.
Fanoušci se mohou těšit na skladby z filmů Lví Král, Gladiátor, Piráti z Karibiku, Poslední samuraj, Temný rytíř, Pearl Harbor, Počátek, Interstelar a další. Velkou novinkou budou také videosekvence z konkrétních filmů na velkoplošných obrazovkách.

Vstupenky Premium VIP
nejlepší místa / samostatný VIP vchod / VIP badge / taška The World of Hans Zimmer / Program

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Plocha a sektory ZTP/P-DISABLED / Sektory ZTP/P-DISABLED jsou vyhrazeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro dvě osoby / ostatní návštěvníci musí mít každý vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The World of Hans Zimmer
picture The World of Hans Zimmer
picture The World of Hans Zimmer
picture The World of Hans Zimmer
picture The World of Hans Zimmer
picture The World of Hans Zimmer
Top