The Tap Tap - „Řiditel autobusu”

The Tap Tap - „Řiditel autobusu”

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Předprodej ukončen. Vstupenky zakoupíte na místě před akcí!

 

Řk. farnost připravuje jubilejní XV. ročník festivalu „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“. Startujeme v neděli 9. června. Jedním z vrcholů bude zajisté externí koncert, který se po loňské výborné zkušenosti uskuteční v areálu bývalého letního kina v amfiteátru zámeckého parku. V neděli 23. června od 17 hodin zde uvítáme populární pražský soubor The Tap Tap, který v roce 1998 založil a vede Šimon Ornest. V souboru hrají převážně studenti Jedličkova ústavu a škol, projektu STUDEO, ale také hostující profesionální hudebníci. The Tap Tap vydal řadu populárních CD Hopšidyridy, Párty na kolečkách, Řiditel autobusu nebo Noha na kolejích. Jako hosté na nich vystupují Tomáš Hanák, Matěj Ruppert, Dan Bárta, Ondřej Hejma nebo David Koller. Hráli v Londýně, Madridu i Jeruzalémě. Dokáží vyprodat sál v malém městě stejně jako velký sál Rudolfina. Navíc už dávno nejsou jen hudební skupinou. Pořádají festivaly, promlouvají do veřejného života, lobbují za práva lidí s postižením a aktivně usilují o rozšíření možností vzdělávání pro hendikepované.

V rámci Hudebního léta vystoupí s programem „Řiditel autobusu“. Součástí koncertu bude také možnost zakoupit si za výrazně nižší cenu autorskou knihu „The Tap Tap – ředitel autobusu“ a po koncertě bude následovat autogramiáda s celou kapelou.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal. Vstupenky budou prodávány na místenky do heřmanoměstecké sokolovny pro případ nepříznivého počasí. I proto jich bude k dispozici omezené množství. Věříme ale, že nám počasí bude opět přát a koncert se uskuteční v zámeckém parku, kde ale místenky z organizačních důvodů platit nebudou. Bude pouze zajištěn odpovídající počet míst k sezení.

Na mapě

Top