Techno Masters - Universe for all

Techno Masters - Universe for all

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Techno Masters – Universe for all, zveřejnuje techno line-up

Kdo vám zahraje v pardubickém Ideonu se dozvíte právě teď…

Joey Beltram

Hlavní hvězdou třetího pokračování Techno Masters, především co do světového věhlasu a přínosu techno kultuře, bude bezesporu američan Joey Beltram. Vzpomínám si, jak jsem na začátku své kariéry někdy v roce 1995 dostal maxisingl „Forklift“ a vůbec se mi v té době nelíbil. Přišel mi příliš tvrdý a temný, stejně tak jako celé LP, které vyšlo zanedlouho.
www.myspace.com/jbeltram

CJ Bolland

Když jsme s Markem Nespěchalem, který spolupořádá Techno Masters, mluvili o line-upu na tento díl, chtěli jsme dát dárek především všem pardubičákům. Asi byste těžko hledali většího oblíbence v pardubickém kraji než je CJ Bolland. Několikrát vystupoval na festivalu Summer of Love i dalších akcích a Pardubice jsou podlě podle něj jeho druhé nejoblíbenější místo na světě.
www.cjbolland.com

A.Paul

Základním konceptem Techno Masters vždycky bylo představit i umělce méně známé. A to zejména ty, o kterých si myslíme, že o nich ještě uslyšíme. Tentokrát padlo naše rozhodnutí na portugalského harcovníka A.Paula, blízkého spolupracovníka a kamaráda Cisto Ferreiry aka The Advent, přičemž pro oba je typické energické techno s pořádnou basovou linkou a strhujícími nástupy.
www.myspace.com/djapaul

Marko Nastić

Posledním z řady zahraničních umělců, nikoliv však co do významu, bude DJ, který již zahrál na prvním díle Techno Masters, a to rovnou svůj životní set. Marko Nastić je kamarád a skvělý člověk, který každou párty promění na pořádně rozjetej mejdan.

www.technomasters.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top