Detail info
Close

Tančící dům - Technický okruh/výstava Bořek Šípek

Tančící dům - Technický okruh/výstava Bořek Šípek

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TANČÍCÍ DŮM POPRVÉ VE SVÉ HISTORII OTEVŘE VEŘEJNOSTI TECHNICKÉ ZÁZEMÍ A DALŠÍ NEPŘÍSTUPNÉ PROSTORY
Prokoumejte útroby ikonického domu.
Tančící dům otevírá pro veřejnost své technické zázemí a další nepřístupné prostory včetně nové vyhlídky a vnitrobloku. Symbolicky tak oslaví 30. výročí první myšlenky Václava Havla, postavit na nároží Jiráskova náměstí kulturní dům, který by sloužil veřejnosti a prvního návrhu architekta Vlada Miluniće z roku 1990. Z domu, za jehož návrhem stojí spolu s Milunićem i slavný architekt Frank Gehry, se stala ikona moderní architektury a jedna z nejznámějších staveb v Praze.
Návštěvníci mohou objevovat zákoutí Tančícího domu od 9. června do 31. srpna 2020.

Technické zázemí a ostatní nově otevřené prostory jsou přístupné přes Galerii Tančící dům každý den od 10 do 18 hodin. Vstupné je zahrnuto v ceně vstupného na výstavu Bořka Šípka, kterou Galerie Tančící dům prodlužuje do 27. září 2020 a je otevřena denně od 9 do 19 hodin.
FB Event

ENG:

Prague DANCING HOUSE opens it´ s technical background and the other inaccessible rooms for public (June 9, 2020 - August 31, 2020 - daily).

This is a symbolic celebration of the 30th anniversary of the first Václav Havel´s idea and Vlado Milunič´s project to build this house in 1990.
Technical background and 8 newly opened places are accessible from DANCING HOUSE  GALLERY. It includes also fotos and documents from the archive.
Dancing House Art Gallery has been prolonging Bořek Šípek "Retrospektiva" exibition which includes entrance fee for technical backgroud until September 27, 2020 (open daily 9 AM- 7.PM) . 

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top