TWO DOOR CINEMA CLUB / UK

TWO DOOR CINEMA CLUB / UK

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Britští Two Door Cinema Club v Praze koncertovali v roce 2013 a hned napoprvé s ohromným úspěchem. Koncert vyprodali již měsíc předem a ještě dlouho se o něm mluvilo. V říjnu vydávají nové album Gameshow a v rámci turné vystoupí 22. února v Praze ve Společenském sále Kongresového centra (koncert standardně na stání).

Letos v lednu kapela vypustila do světa informaci, že pracuje na svém třetím albu a, i když na letošním koncertě v Bostonu kapela zahrála novou skladbu Gameshow, nikdo stále netušil, zda a kdy se nové nahrávky Two Door Cinema Club dočkáme. Až když oznámili, že budou jedním z vystupujících na kultovním Glastonbury festivalu, začalo být jasné, že to nebyla jen poplašná zpráva. Novinka se bude jmenovat právě Gameshow a vyjde 14. října. První singl a video z alba Are You Ready? (Wreck) zveřejnili v červnu a mezi fanoušky zavládlo nadšení.
Kapela, jejíž jméno je zkomolenina jejich oblíbeného kina ve městě, kde trojice vyrůstala (Tudor Cinema), upoutala pozornost na své hudební pokusy prostřednictvím MySpace profilu, jehož počet přátel rychle narůstal. Po vydání debutového alba Tourist History v roce 2010 získali irskou Choice Music Prize zanejlepší album a byli tím tak překvapeni, že peníze věnovali na charitu. V roce 2012 vydali své druhé album Beacon a časopisem NME byli nominováni v kategorii Nejlepší koncertní kapela. NME kapelu Two Door Cinema Club zařadilo mezi nejlepší britské kapely již několikrát. Za svůj debut si vysloužili nominaci v kategoriích Nejlepší nová kapela a Nejlepší album, v roce 2014 pak byli nominování v kategorii Nejlepší britská kapela.
Two Door Cinema Club mají opravdu věrné publikum. Jejich turné bývá z naprosté většiny vyprodané a fanoušci odchází s euforickými pocity. Pražané se tedy v únoru mají na co těšit.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TWO DOOR CINEMA CLUB / UK
Top