Detail info
Close

TURNÉ LP - Minecraft

TURNÉ LP - Minecraft

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

YouTubeři konečně jedou i k Vám!
Turné našich předních Minecraftových Let's Playerů zamíří v rámci 11 denního turné do 7 měst v České a Slovenské republice (slovenská část Turné ZDE) a v každém z nich je pro Vás připraven bohatý program, v němž nebudou chybět zajímavé přednášky, besedy s hosty, soutěže o hodnotné ceny, autogramiády, tombola... no prostě vše na co si vzpomenete!
ZR Games, pořadatel Moravského Craftconu a Craftcampu, k Vám vypravil nadupaný Tour bus plný známých tváří jako GOGO, Minecrafák, House a Ježíšek, MenT, Kogy, Wedry, Ati, Smusa, Artix, Asasire Toyotomi, Seven, Tomcat, Dalad, Doktor a Wizardy.
Předpokládaný konec: 20:00
Výhody VIP vstupenky:
možnost vstupu do zákulisí, fotografie s přednášejícími, přednost při autogramiádě, VIP místa v prvních řadách, lístek do tomboly zdarma.

ZVLÁŠTNÍ NABÍDKA! 2 DĚTI + 1 doprovod zdarma!
Obáváte se nechat své děti bez dozoru? Dospělá osoba jako doprovod dvou dětí s platnou vstupenkou může nyní získat vstupenku ZDARMA!
Pokud při nákupu zvolíte PRÁVĚ DVĚ vstupenky STANDARD, automaticky a bezplatně obdržíte i třetí vstupenku. Na prodejních místech i přímo na ticketportal.cz!
PLATÍ PRO VSTUPENKY STANDARD A PRO PŘEDPRODEJ OD 9.8.2013

V DEN KONÁNÍ NELZE VSTUPENKY REZERVOVAT,
VYUŽIJTE PŘÍMÝ NÁKUP NA PRODEJNÍCH MÍSTECH TICKETPORTAL
NEBO ON-LINE NA TICKETPORTAL.CZ - HOMEtickets!

DOPRODEJ NA MÍSTĚ Standard 400 Kč / VIP 800 Kč

Návštěvníci mladší 15 let musí u vstupu předložit Souhlas zákonného zástupce s účastí nezletilého dítěte na Turné LP! Ke stažení na:
http://turnelp.cz/dl/souhlas.pdf

ZTP/P info ZDE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top