Detail info
Close

TUBULAR BELLS

TUBULAR BELLS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00

Na oslavu 50. výročí od vydání zazní pod taktovkou Robina Smitha ikonická skladba Mika Oldfielda – Tubular Bells. Součástí koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary budou i další skladby Mikea Oldfielda jako je Moonlight Shadow, Summit Day, Family Man a Ommadawn.

Nejprodávanější instrumentální album všech dob Tubular Bells poprvé vyšlo jako debut tehdy začínajícího Mikea Oldfielda dne 25. května 1973. Složil ho dva roky dříve a všechny nástroje si na něj nahrál sám osobně. Světovou popularitu si album Tubular Bells získalo také díky filmu Vymítač ďábla (The Exorcist), ve kterém byla použita první část tohoto alba. Jen ve Velké Británii se alba prodalo téměř 3 miliony.

Dirigent a skladatel Robin Smith, který koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary diriguje, je nadšený, že pod jeho taktovkou zazní dílo, které miluje od roku 1973, kdy jej slyšel poprvé. Spolupracoval s Mikem Oldfieldem na Tubular Bells 2 a 3, včetně živých vystoupení na Edinburgh Castle, Horseguards Parade v Londýně, The Millennium Bell v Berlíně nebo 2012 v Londýně.

„Představení Tubular Bells 50th Anniversary mělo premiéru v Royal Festival Hall v Londýně v srpnu 2021 a setkalo se s velkým úspěchem. Je to oslava a pocta Mikeovi Oldfieldovi, který je podle mého názoru jedním z největších anglických skladatelů minulého století. Pro mě osobně spolu s hudebníky je to skutečné privilegium zahrát toto mimořádné dílo. Dnes je stejně svěží, jako když ho Mike v roce 1971 vytvořil. A miluji tu možnost přiblížit ho jak novému publiku, tak i těm, kteří jsou stejně jako já naprosto uchváceni, kdykoli tuto skladbu slyší,“ popisuje s nadšením Robin Smith koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top