TUBLATANKA 33 ROCKOV TOUR 2016

TUBLATANKA 33 ROCKOV TOUR 2016

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tublatanka je slovenská rocková skupina figurující na česko-slovenské scéně od roku 1983. Výraznou stopu v historii skupiny zanechala Sametová revoluce v listopadu 1989, kdy se píseň „Pravda víťazí“ stala přes noc kultovním hitem a neoficiální hymnou revoluce. Od roku 1990 kdy se i v showbusinessu prolomily ledy, se stává Tublatanka jednou s nejžádanějších rockových kapel na pódiích ve všech městech Česko-Slovenska. Po lehkém ustoupení ze scény na přelomu tisíciletí se Tublatanka vrací na ta největší pódia na podzim 2013, kdy se po svém turné k 30. výročí založení dostává opět do podvědomí fanoušků a promotérů a je jednou z neobsazovanějších kapel na velkých letních festivalech nebo městských slavnostech apod. Po změně hudebního ovzduší vlivem přívalu nových mladých komerčních talentů a nástupu hip-hopové scény se Tublatanka v očích veřejnosti stala legendou a stálicí na pomezí tradiční česko-slovenské pop-rockové scény.

V letošním roce Tublatanka po třech letech opět vyráží na své velké koncertní turné, během kterého na podzim roku 2016 navštíví 13. velkých měst v České a Slovenské republice a zahraje repertoár svých největších hitů v délce 100.minut.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TUBLATANKA 33 ROCKOV TOUR 2016
picture TUBLATANKA 33 ROCKOV TOUR 2016
Top