TRANCENATION

TRANCENATION

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Event Trancenation je zpět a s ním i klubová zábava na té nejvyšší úrovni. Vše se odehraje v sobotu 10. září 2022 v Praze.

Klubová noc zaměřená na melodickou elektronickou taneční hudbu přiváží do Prahy světové DJ hvězdy, které vystoupí exkluzivně pouze na této události. Můžete se těšit na dechberoucí atmosféru, úžasnou show a tu nejkvalitnější taneční hudbu, která uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry.
Akce se uskuteční v prostorách legendárního pražského klubu Radost FX, jenž se může pyšnit nadčasovým interiérem a křišťálově čistým zvukem Funktion-One.
Mezi vystupujícími budou jak stálice působící na taneční scéně řadu let tak i vycházející hvězdy s nezaměnitelným zvukem a velkým potenciálem do budoucna.

🎧 LINE-UP
★ ALEX M.O.R.P.H. 🇩🇪
★ MISJA HELSLOOT 🇳🇱
★ STEVE DEKAY 🇨🇴
★ EVERLIGHT 🇬🇧

Jedná se o jednu z nejlepších tanečních událostí tohoto roku a naprostá nutnost pro všechny fanoušky elektronické hudby. Z této mimořádné akce si zaručeně odnesete silné zážitky, na které nikdy nezapomenete!

VSTUPNÉ:
1. VLNA 390 Kč VYPRODÁNO
2. VLNA 490 Kč VYPRODÁNO
3. VLNA 590 Kč
4. VLNA 690 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Slevy NE / bezbariérový přístup NE

 

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TRANCENATION
picture TRANCENATION
picture TRANCENATION
picture TRANCENATION
Top