TRANCENATION

TRANCENATION

Datum: 10. září 2022
Místo: RADOST FX Club
Adresa: Bělehradská 234/120, Praha 2-Vinohrady

Vstupenky

sobota
10
zář. 2022
21:00
TRANCENATION
10.09.2022 (So) / Start 21:00 / End 06:00

Informace o akci

Event Trancenation je zpět a s ním i klubová zábava na té nejvyšší úrovni. Vše se odehraje v sobotu 10. září 2022 v Praze.
Klubová noc zaměřená na melodickou elektronickou taneční hudbu přiváží do Prahy světové DJ hvězdy, které vystoupí exkluzivně pouze na této události. Můžete se těšit na dechberoucí atmosféru, úžasnou show a tu nejkvalitnější taneční hudbu, která uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry. Mezi vystupujícími budou jak stálice působící na taneční scéně řadu let tak i vycházející hvězdy s nezaměnitelným zvukem a velkým potenciálem do budoucna.

🎧 LINE-UP
★ ALEX M.O.R.P.H. 🇩🇪
★ MISJA HELSLOOT 🇳🇱
★ STEVE DEKAY 🇨🇴
★ EVERLIGHT 🇬🇧

Akce se uskuteční v prostorách legendárního pražského klubu Radost FX, jenž se může pyšnit nadčasovým interiérem a křišťálově čistým zvukem Funktion-One.
Jedná se o jednu z nejlepších tanečních událostí tohoto roku a naprostá nutnost pro všechny fanoušky elektronické hudby. Z této mimořádné akce si zaručeně odnesete silné zážitky, na které nikdy nezapomenete!

Neváhejte a využijte limitované edice vstupenek za startovací ceny!
Již 25. července 2022 se cena zvyšuje o rovných 100 Kč a po vyprodání se vstupné opět zvýší!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Slevy NE / bezbariérový přístup NE

 

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TRANCENATION
picture TRANCENATION
picture TRANCENATION
picture TRANCENATION

Na mapě

Top