Detail info
Close

TOHLE JE BOX V.

TOHLE JE BOX V.

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SAVE THE DATE → pátá, mezinárodní akce TOHLE JE BOX s tím nejlepším, co může domácí scéna profesionálního boxu nabídnout!

Vracíme se do brněnského Sono centra, kde vyrovnané zápasy, mezinárodní klání i titulové souboje nadchly fanoušky v sále i diváky televizního přenosu.
Plánujeme cca 10 duelů, opět s mezinárodní účastí a velkým zastoupením domácích, brněnských boxerů. Své síly poměří zkušení “ostřílení” boxeři i mladé nadějné talenty.

Hlavním zápasem večera bude desetikolový souboj Pavel Polakovič vs. Erik Agateljan
Tento duel aspiruje na jeden z nejkvalitnějších a nejvyrovnanějších na území ČR za posledních mnoho let! Oba dosud neporažení boxeři – Erik Agateljan má na kontě 9 výher, Pavel Polakovič 7 a bude obhájcem pásu šampiona České Republiky ve váhové kategorii Welterweight.

V dalších zápasech uvidíme brněnské boxery Miloše Beránka (7-0-0), Alessandra Jandejska (3-1-0), který se střetne s pražským Stanislavem Eschnerem (14-17-1). Domácí Patrik Fiala (5-2-0) narazí v šestikolovém duelu na pražského Vladimíra Říhu (11-5-0).
Ženský box bude zastoupen soubojem kanadské vycházející hvězdy Alexas Kubicki (3-0-0), ta se střetne s rumunkou Xenií Jorneac (10-5-0) v osmikolovém souboji.

Další duely jsou aktuálně v jednání, včetně několika mezinárodních.
STAY TUNED FOR MORE → IG @TOHLEJEBOX


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top