Detail info
Close

THE GLITCH MOB (USA)

THE GLITCH MOB (USA)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Praha, 17. 1. 2014 – z Kalifornie přijíždí vzácná návštěva, The Glitch Mob. losangelské trio prozářené hutnými basovými beaty oslní publikum v klubu Roxy už 26. 5. 2014. Se vší parádou naservírují své nové album.
Od jejich vzniku v roce 2006 si The Glitch Mob probili cestu na taneční parkety po celém světě. Používali při tom hrubou sílu nástrojů výrazných, hip-hopem ovlivněných basových linek. Celý příběh se odehrával na pozadí Los Angelské nové vlny. Původně čtyřčlenné seskupení (edIT, Boreta, Kraddy a Ooah) ozbrojené laptopy a MIDI kontrolery bylo ovlivněno žánry IDM a hip-hop. Mimo jiné se inspirovali umělci jako Flying Lotus, Samiyam nebo Aphex Twin. Hudba je charakteristická prvky, napodobujícími počítače, nebo stroje s určitou poruchou tzv. glitching.
Mají za sebou album Drink the sea (2010), EP We can Make the World Stop (2011) a v únoru jim vychází nové album Love Death Immortality jehož nálož odpálí v květnu právě v Roxy a už podle první vypuštěné vlaštovky je opravdu na co se těšit. V aktuálním tracku Can’t Kill Us je znát, že se trio posunulo zase o kus dál. Vzduchem vibrují temné kytarové riffy kombinované s pulzující basovou energií. Hudba vyvolávající ve vás pocit, že jste minimálně tak drsní jako Vin Diesel opouštějící scenérii právě vybuchujícího skladiště TNT.
Už brzy v Roxy!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top