THE GAME live @ Prague

THE GAME live @ Prague

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE GAME LIVE @ PRAGUE
MARPO & TROUBLEGANG & AK
8.BDAY MAFIARECORDS
17/12/2016/ SASAZU

Nevíme jak Vám, ale nám tenhle rok chybí pořádná tečka v podobě amerického rappu na závěr roku. Každý rok dovezeme minimálně jedno jméno a i tenhle rok tomu nebude jinak! Ptali jsme se Vás, jestli chcete The Gamea a odpověď z Vaší strany byla jasná!
The Game míří do České republiky s celým live bandem. Můžeš se těšit jak na nový hity, tak starou klasiku! Předkapelu mu nebude dělat nikdo menší než Marpo & Troublegang, podpořit koncert se svojí show dojedou Azurit Kingdom - Sergei Barracuda a Pastor. Při téhle příležitosti zároveň oslavíme už 8. narozeniny Mafia Records!

STANDARD: klasické vstupenky
1. vlna: 690,- Kč / pouze 500 ks - VYPRODÁNO
2. vlna: 790,- Kč / pouze 1000 ks - VYPRODÁNO
3. vlna: 890,- Kč / pouze 500 ks

VIP: Limited 200 ks / přístup na VIP balkony + Lounge bar / žádné fronty / dostatek místa k sezení / VIP vchod / VIP šatna / setkání s tuzemskými interprety, fotky, podpisy / klíčenka s památeční kartou + památeční tričko MafiaRecords 
předání VIP balíčku proběhne u VIP vchodu na základě platné vstupenky
VIP STANDARD: předprodej: 1.690,- Kč 
VIP GOLD: předprodej 2590,- Kč
Konzumace na baru - 10x drink dle vlastního výběru Voucher "Drink" lze použít na nákup jednotlivého nápoje v maximální hodnotě 110,- Kč. ilustrace: cuba libre 95, mojito 110, Morgan cola 95, všechny základní lihoviny jsou do 100,- Kč - atd. takže výběr dostatečný. Nedočerpaná konzumace nebo hodnota se nevrací. Voucher se nevztahuje na prémiový alkohol (příklad: Jack Daniels, Chivas Regal 12 Y.O, Johnie Walker Black Label, Pravda Vodka, Tanqueray Gin, Metaxa, Havana Club Reserva.)

Galerie

picture THE GAME live @ Prague

Na mapě

Top