THE GAME live @ Prague

THE GAME live @ Prague

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE GAME LIVE @ PRAGUE
MARPO & TROUBLEGANG & AK
8.BDAY MAFIARECORDS
17/12/2016/ SASAZU

Nevíme jak Vám, ale nám tenhle rok chybí pořádná tečka v podobě amerického rappu na závěr roku. Každý rok dovezeme minimálně jedno jméno a i tenhle rok tomu nebude jinak! Ptali jsme se Vás, jestli chcete The Gamea a odpověď z Vaší strany byla jasná!
The Game míří do České republiky s celým live bandem. Můžeš se těšit jak na nový hity, tak starou klasiku! Předkapelu mu nebude dělat nikdo menší než Marpo & Troublegang, podpořit koncert se svojí show dojedou Azurit Kingdom - Sergei Barracuda a Pastor. Při téhle příležitosti zároveň oslavíme už 8. narozeniny Mafia Records!

STANDARD: klasické vstupenky
1. vlna: 690,- Kč / pouze 500 ks - VYPRODÁNO
2. vlna: 790,- Kč / pouze 1000 ks - VYPRODÁNO
3. vlna: 890,- Kč / pouze 500 ks

VIP: Limited 200 ks / přístup na VIP balkony + Lounge bar / žádné fronty / dostatek místa k sezení / VIP vchod / VIP šatna / setkání s tuzemskými interprety, fotky, podpisy / klíčenka s památeční kartou + památeční tričko MafiaRecords 
předání VIP balíčku proběhne u VIP vchodu na základě platné vstupenky
VIP STANDARD: předprodej: 1.690,- Kč 
VIP GOLD: předprodej 2590,- Kč
Konzumace na baru - 10x drink dle vlastního výběru Voucher "Drink" lze použít na nákup jednotlivého nápoje v maximální hodnotě 110,- Kč. ilustrace: cuba libre 95, mojito 110, Morgan cola 95, všechny základní lihoviny jsou do 100,- Kč - atd. takže výběr dostatečný. Nedočerpaná konzumace nebo hodnota se nevrací. Voucher se nevztahuje na prémiový alkohol (příklad: Jack Daniels, Chivas Regal 12 Y.O, Johnie Walker Black Label, Pravda Vodka, Tanqueray Gin, Metaxa, Havana Club Reserva.)Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture THE GAME live @ Prague

Na mapě

Top