Detail info
Close

THE DREADNOUGHTS (CAN)

THE DREADNOUGHTS (CAN)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

The Dreadnoughts 14. ledna 2014 v Rock Café!

The Dreadnoughts to sice dva roky nazpátek oficiálně zabalili, jenže znáte to. Nejčastější důvod, kvůli kterému se kapely rozpadají, bývá zároveň i tím nejčastějším důvodem, proč se po letech zase dávají dohromady. Muzikanti jsou zvláštní druh, a kočovný život po špinavejch pajzlech a zaflusanejch ubytovnách jim dříve či později začne scházet. Jak dlouho to The Dreadnoughts vydrží, sice netušíme, ale podstatné je, že 14. ledna 2014 vystoupí v pražském Rock Café.

The Dreadnoughts mixují celtic punk, folk a polku a kdo je viděl naživo, stěží na jejich koncerty zapomene. Jsou tak živelné, že teče pot i krev. Housle, harmonika, mandolína a chytlavé popěvky téhle kanadské partičky totiž snadno uvíznou v palici. Co je na The Dreadnoughts to nejpozoruhodnější, je to, že se dali dohromady teprve v roce 2006. Je až neuvěřitelné, za jak krátkou dobu si dokázali získat tak obrovské množství fanoušků. Tenkrát jsme jim předvídali velkou budoucnost a vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby zašlapali pod zem svoje starší a kultovnější kolegy. Jenže The Dreadnoughts jsou punkáči a na tyhle věci prostě z vysoka pečou. Stačí si přečíst pár rozhovorů a brzy vám dojde, že je to banda filutů, co si umí udělat prdel jak ze sebe, tak i ze světa kolem sebe. V každém případě doporučujeme v lednu jejich koncert nepropásnout, protože to bude nezapomenutelná pecka!
Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture THE DREADNOUGHTS (CAN)
Top