THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

Datum: 10. března 2020
Místo: SONO CENTRUM, Veveří 3219/113, Brno

Vstupenky

Úterý
10
Bře. 2020
20:00
THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
10.03.2020 (Út) / Vstup 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům. Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a za účasti několika původních členů si můžete vychutnat neopakovatelnou show.
Neocenitelní hudebníci, držitelé cen Grammy, jako saxofonista Chris White, kytatista Terence Reis, na bicí Pick Withers klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell se právě prohání světovými městy, jež některá již hlásí "sold out" (vyprodáno).
V České republice bude pouze jedna jediná zastávka, a to v Sonocentru Brno 10. března 2020, s omezenou kapacitou počtu vstupenek. Prostory Sonocentra nabízí jedinečný akustický zážitek.

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM OSOBNÍ SETKÁNÍ S KAPELOU!
Meet & Greet včetně focení a autogramiády proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:00 k pokladně na místě konání.
V ceně vstupenek na VIP galerii 3 MEET & GREET je též občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně pivo/víno/nealko.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (vždy jen jedna osoba, jedna vstupenka platí pro dvě osoby / nárok na vstupenku ZTP/P-DISABLED je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem

Na mapě

Top