Detail info
Close

THE PRODIGY

THE PRODIGY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE PRODIGY
ARMY OF THE ANTSTOUR 2023 

Otevření vchodů: 18:30
DJ Josef Sedloň (Radio 1): 19:45
The Prodigy: 21:15
*Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

Návštěvní řád: https://www.livenation.cz/partners/podminky-vstupu-haly
V hale je možné platit pouze hotově (s výjimkou merche, ten lze platit i kartou).
Během vystoupení mohou být použity stroboskopy a lasery.

The Prodigy se vrací do Prahy!
Jedna z nejvýraznějších ikon elektronické hudby se vydává na evropské tour. Liam H and Maxim Vám připomenou, co znamená koncert plný výbušné energie!

CENA VSTUPENEK OD 1490,- Kč

"Jejich plamen hoří jasněji než kdy jindy. Nejenže jsou The Prodigy zpět, ale jsou tu, aby znovu získali svůj trůn."
NME ★★★★★

Anglické turné v červenci 22, během něhož skupina odehrála tři večery v londýnské O2 Academy Brixton, bylo jejich prvním bez bratra, ikonického Keitha Flinta. Způsob, jakým Liam H a Maxim do své živé show začlenili Keithův věčný odkaz a vzdali mu hold, byl opravdu silný. Setkalo se to s velkou podporou a láskou jejich zástupů fanoušků po celé zemi.

Kapela má za sebou solidní jarní a letní sérii mezinárodních festivalových headlinerských vystoupení a těší se, až opět přiveze oheň do klíčových evropských měst. Začnou 28. listopadu v Lucembursku a pak se vydají do Ziggo Dome v Amsterdamu, Düsseldorfu, Berlína, Frankfurtu, Stuttgartu, Kodaně, Poznaně a Prahy, než evropskou část zakončí v neděli 10. prosince v Paříži.

Liam H řekl:
LIAM H: "'ARMY OF THE ANTS' IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE'RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL ....

The Prodigy, britská elektronická hudební skupina, byla založena v roce 1990 v Braintree, Essex. Jejími zakládajícími členy byli Liam Howlett, Keith Flint a Leeroy Thornhill. Kapela se proslavila svým unikátním stylem, který kombinuje prvky techno, breakbeatu, big beatu a hardcore. Jejich debutové album "Experience" z roku 1992 bylo významným příspěvkem k rave scéně v 90. letech. Druhé album "Music for the Jilted Generation" vyšlo v roce 1994 a obdrželo nominaci na Mercury Prize.

V roce 1997 kapela vydala album "The Fat of the Land", které se dostalo na první místa žebříčků ve Spojených státech i v Británii a vyneslo jim dvě ceny Grammy. Toto album zahrnuje ikonické hity jako "Firestarter" a "Breathe". Po smrti charismatického frontmana Keitha Flinta v roce 2019 kapela prošla těžkým obdobím, ale s obnovenou energií a věrností hudbě, kterou milují, The Prodigy pokračují ve své hudební cestě. Přichází do Prahy, aby předvedli svůj elektrizující výkon a připomněli světu, proč jsou považováni za jednu z nejvýznamnějších elektronických hudebních skupin historie.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture THE PRODIGY
Top