THE PINK FLOYD LEGACY

THE PINK FLOYD LEGACY

Datum: 6. června 2022
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

pondělí
6
čvn 2022
19:00
THE PINK FLOYD LEGACY
PŘESUN (22.04./13.11.20/05.12.21), NOVĚ: 06.06.2022, 19:00

Informace o akci

THE PINK FLOYD LEGACY
Mega Tone Concert Agency s hrdostí představuje, u příležitosti 55. výročí ikonické britské kapely, novou a senzační tribute kapelu The Pink Floyd Legacy, v čele s excelentními zpěváky, jakými jsou Durga McBroom a Dedi Madden.
Durga McBroom zpívala s Pink Floyd během turné Momentary Lapse of Reason a Division Bell, a to nejen na živých albech The Delicate Sound of Thunder a PULSE, ale také na studiových albech The Division Bell a The Endless River. Účinkovala také na sólovém turné Davida Gilmoura v roce 2001.
Na scéně se k ní přidá i světově uznávaný zpěvák a skladatel Dedi Madden. Dedi spolupracoval s řadou umělců včetně Rogera Waterse (Pink Floyd), Zero 7 Tricky a Sia.

Doprovázet je bude fantastická osmičlenná kapela z Británie na pozadí vzrušující světelné a video show. Pink Floyd Legacy zahrají všechny klasické písně od počátků Syda Barretta až po poslední živé turné, včetně Time, Money, Another Brick In The Wall a Comfortably Numb, stejně jako nenapodobitelné provedení klasického hitu - The Great Gig In The Sky.
Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sektor pro vozíčkáře NE

Vracení vstupného z důvodu změny termínu již bylo ukončeno (31.03.2022). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Uskutečněním koncertu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top