THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS

THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SHOW BYLA Z TERMÍNOVÝCH DŮVODŮ ZRUŠENA.
Vracení vstupného
Vstupenky zakoupené na internetu: o vrácení vstupného není třeba žádat, bude vráceno automaticky
Vstupenky zakoupené na prodejním místě: vstupné vrátí totožné prodejní místo oproti odevzdání vstupenky

-TH-

Obecní dům - Smetanova síň
THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS
Hudba Hanse Zimmera a dalších autorů - jedinečný zážitek z filmové hudby!
Symfonický svět Hanse Zimmera s hudbou z filmů Lví král, Piráti z Karibiku, Gladiátor, Temný rytíř, Počátek (Inception), Interstellar a dalších!
Užijte si nádherný hudební večer s Hollywood Symphonic Orchestra and Choir, sólisty, světelnými instalacemi, laserovými projekcemi a vybranými filmovými klipy. Hostující sólisté předvedou hity z filmů včetně Lvího krále, nejnovějšího kasovního trháku.
Hollywood Symphonic Orchestra v Evropě spolupracuje se Státním akademickým symfonickým orchestrem a sborem Běloruské republiky, který byl založen již v roce 1927.

Sleva 200 Kč pro děti, které nedosáhly věku 10 let (žádejte na prodejním místě nebo zvolte v nákupním košíku)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top