TARJA TURUNEN - Concert for a Dark Christmas

TARJA TURUNEN - Concert for a Dark Christmas

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TARJA letos opět míří se svými Vánočními koncerty do Česka! Exkluzivní koncerty za doprovodu filharmonie odehraje hned ve čtyřech městech!

Finská okouzlující zpěvačka TARJA TURUNEN si i letos pro své fanoušky připravila speciální Vánoční koncerty. Po loňských naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech, v Praze a v Olomouci, odehraje Tarja v tomto roce před Vánoci hned čtyři vystoupení v rámci Dark Christmas!

Rocková, operní a metalová zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný písní z posledního alba From Spirits And Ghosts doplněný novými písněmi a se speciálním doprovodem jedné z největších filharmonií u nás – Moravské filharmonie Olomouc a pěveckého sboru Stojanova gymnázia Velehrad.

Přijďte si užít tuto jedinečnou show a také zbrusu nové vánoční písně! Na tento neopakovatelný zážitek se můžete těšit 11. prosince v Olomouci na výstavišti Flora, 12. prosince ve Zlíně v Kongresovém centru, 13. prosince ve Znojmě ve Sportovní hale a 14. prosince v Ostravě v aule Gong.

S nákupem vstupenek příliš neotálejte, ať Vám tato kouzelná show neunikne. Ten, kdo v loni tuto show viděl, jistě bude souhlasit, že jde o nejkrásnější vánoční koncert, jaký se kdy v Česku uskutečnil!

Galerie

picture TARJA TURUNEN - Concert for a Dark Christmas

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: TARJA TURUNEN – CONCERT FOR A DARK CHRISTMAS 12.12.2018 – ZLÍN

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu TARJA TURUNEN – CONCERT FOR A DARK CHRISTMAS v termínu 12.12.2018,  s původním začátkem koncertu od 19:00 hod., a v místě Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín.

 

Samotný začátek koncertu se posouvá na 20:00 hod. Datum a místo konání koncertu zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Uhrazené vstupné se nevrací.Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top