Detail info
Close

Svaté neřesti / LSNH

Svaté neřesti / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

SVATÉ NEŘESTI

Režie Vojtěch Nouzák / Scénář Kateřina Tomanová, Jindra Kriegel / Hudba Viktor Dyk, Bořek Slezáček
Délka představení: 120 minut

Obsazení:
Gabriel: Bořek Slezáček
Ivan: Jindra Kriegel
Serafín: Braňo Polák
Angelika: Kristýna Janáčková / Dominika Býmová
Marie: Věra Vodičková / Genny Ciatti / Bára Mottlová

Je láska všemocná? Od čokolády až po facebook, dokážeme si bez těchto potěšení náš život představit? Komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími. Na poutním místě se u tajemného pana Gabriela postupně vystřídají nespokojení manželé Peškovi – Marie, žena v domácnosti, a Ivan, manažer velké firmy. Dále přijde známý divadelní a filmový herec Petr Serafín a v neposlední řadě mladá dívka Angelika Vodičková, která nakonec zůstane na poutním místě jako úslužná jeptiška. Všichni své lidské neřesti přenesou na pana Gabriela, který se pak postupně stává alkoholikem, vášnivým karbaníkem, sexuálním maniakem, workoholikem, příležitostným kuřákem cigaret i jointů, nebo třeba nadměrným uživatelem facebooku. Avšak lidé, kteří ho navštívili a zanechali na Tajemném vršku své neřesti, zjistí, že se jejich životy nezlepšily, spíše naopak – staly se k smrti nudnými. Dospějí k poznání, že o tom, jak šťastný bude jejich život, nerozhodují neřesti, ale pouze láska. A ta - jak víme - dokáže zázraky...

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Svaté neřesti / LSNH
picture Svaté neřesti / LSNH
picture Svaté neřesti / LSNH
picture Svaté neřesti / LSNH
Top