Detail info
Close

Souboj na talíři LIVE

Souboj na talíři LIVE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 11:00

Kdo by nechtěl ochutnat skvělé jídlo z více než 10 restaurací, které znáte z pořadů TV Nova, jako jsou MasterChef Česko nebo Souboj na talíři? A mezi ochutnáváním se také moci setkat s jejich hlavními hvězdami, které v Česku patří mezi významné kuchaře, a to s Přemkem Forejtem, Radkem Kašpárkem a Janem Punčochářem?
Během obou víkendových dnů budete moci nejen nahlédnout pod pokličku kuchařů, ale hlavně ochutnat a sami posoudit, kdo z nich opravdu vaří nejlépe. Navíc zažijete souboj těch největších kulinářských hvězd současnosti.

Tento gastronomický svátek svojí přítomností obohatí i třemi „Michelin“ hvězdami oceněný kuchař Jacob Jan Boerma. Ten bude vařit v samostatné restauraci “VIP Gourmet Experience“ a na jeho menu si budete moci zakoupit vstupenku. Ušetřete tak peníze za cestu do jeho výjimečné holandské restaurace a ochutnejte jeho výjimečné pokrmy u nás v Praze.

Vařit pro návštěvníky bude například restaurace Aromi, Valoria Restaurant, Červený Jelen, Dejvická 34, Eska, Grandrestaurant Pupp, Kampa Park, Mace Restaurant, MG Restaurace, Molo Restaurant, Mlýnec, SaSaZu, Sia Restaurant, SILQ, U Sapíků či V Zátiší Restaurant.

Během víkendu na Vás čeká celodenní bohatý doprovodný program. Besedy, workshopy i autogramiády. Na své si přijdou i děti, pro které bude připravený dětský koutek. Dorazí také moderátoři TV Nova a herci z oblíbených seriálů.

Ceny vstupenek jsou od 690 Kč a součástí vstupného je i konzumace v hodnotě 300 Kč (vstupenky kategorie STANDARD) nebo 4600 Kč (vstupenky kategorie VIP Gourmet Experience).

Pořadatel poskytuje slevu dětem do 120 cm pro kategorii vstupenek STANDARD. Konečná cena vstupenky STANDARD pro děti do 120 cm je 612 Kč. V ceně dětské vstupenky je konzumace v hodnotě 300Kč.

Pro omezenou kapacitu těch největších gurmánů je k disposici balíček VIP Gourmet Experience za 4 990 Kč, který obsahuje:
• Vstupenku
• Catering voucher na konzumaci pouze ve VIP Gourmet Experience restauraci v ceně 4 600 Kč
• Exkluzivní VIP vstup č.1 umožněn od 11:00, vstup do VIP Gourmet Experience restaurace umožněn v čase, na nějž jste si vstupenku zakoupili - buď 12:00-15:00, nebo 18:00-21:00

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top