Detail info
Close

Sons of Apollo

Sons of Apollo

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sons of Apollo v Brně 22.3.2020

Sons of Apolloje americká progresivní metalová superskupina. Vznikla roku 2016 v sestavě Jeff Scott Soto, Ron „Bumblefoot“ Thal, Billy Sheehan, Derek Sherinian a Mike Portnoy. Členové skupiny v rozhovorech uváděli, že nejde o vedlejší projekt, ale klasickou skupinu na plný úvazek.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: SONS OF APOLLO 22.3.2020 – SONO CENTRUM, BRNO

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu skupiny SONS OF APOLLO konajícího se dne 22.3.2020 v Brně. Nový termín koncertu není doposud znám. O termínu budete včas informováni.

 


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě, že je pro Vás změna termínu neakceptovatelná, je možné vstupenky vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top