Detail info
Close

Sofian Medjmedj

Sofian Medjmedj

Datum: 22. listopadu 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

pátek
22
lis. 2024
20:00
Sofian Medjmedj

Informace o akci

Zpěvák a songwriter Sofian Medjmedj není na hudební scéně žádným nováčkem, za dobu svého pětiletého působení si vybudoval respekt a silnou fanouškovskou základnu. Patří k nejvyhledávanějším a nejpopulárnějším mladým talentům. Po dvou vyprodaných klubových koncertech v pražském Roxy, kde pokřtil své druhé album PROJECT | 23, se vrhá na další koncertní metu. V příštím roce vystoupí ve Foru Karlín, 22. listopadu 2024 odehraje tak svůj doposud největší koncert.

 

Jméno Sofian Medjmedj rezonuje napříč hudební scénou a kariéra talentovaného umělce se výrazně posouvá, což ukazují mimo jiné i rostoucí čísla na streamovacích platformách, ale i návštěvnost koncertů. Zpěvák se svou kapelou čelí dalšímu kroku, kdy se přesune do větších koncertních prostor.

Na vizuální stránce a celkové podobě koncertu se pracuje, ale už teď je jasné, že půjde o velký zážitek.

 

„Byl jsem neskutečně šťastnej, když se nám podařilo loni vyprodat pražský koncert v Roxy, letos ho zahrajeme hned dvakrát. Jsem vděčnej za své fans, přijde mi, že každým koncetem je to silnější a silnější. Energie a láska, kterou si předáváme je doslova nepopsatelná. Díky, že můžu dělat, co mě nejvíce naplňuje a jsem rád, že lidi mojí hudbu poslouchají. Příští rok hrajem naší zatim největší show, ve Foru Karlín. Další neskutečnej step na naší cestě. Obří step, kterej jsem si už na základce vysnil. Forum, slibuju hell. Těším se na vás,“ láká Sofian Medjmedj.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top