Detail info
Close

Sněhurka na ledě

Sněhurka na ledě

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sněhurka na ledě vyráží na turné v roce 2020/2021 do tří největších měst

Muzikál Sněhurka na ledě se po dvou velkolepých tour vrátí v roce 2020/2021 do Prahy, Brna a do Ostravy. Ledová show, kterou na svém turné 2018/2019 a na podzim 2019 vidělo více než 80 000 diváků, byla nadšeně přijata napříč všemi generacemi a postarala se o nezapomenutelný zážitek. To vše zajistil skvěle sestavený tvůrčí tým. Režie se ujal známý slovenský choreograf Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské komedie Sněhurka a sedm závodníků, která je námětem našeho projektu. Roli Sněhurky tančí Ivana Buzková, několikanásobná mistryně České republiky, v hlavní mužské roli exceluje Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. Další postavy ztvárňují nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi na různých mezinárodních soutěžích. Role holoubků například ztvárňuje nejlepší polský taneční pár všech dob, Natalia Kaliszek a Maksym Spodyriev. Na ledě se předvede na padesát krasobruslařů, od šestiletých hvězdiček po několikanásobné mistry republiky. Dechberoucí výkon podávají také vzdušní akrobaté. Hlasy hlavním hrdinům propůjčili Dara Rolins a David Gránský, role vypravěčky se ujala Tereza Kostková, dále uslyšíme Martina Dejdara, Michala Kavalčíka nebo Renatu Drössler.

Brno a Ostrava má jedno dítě do 4 let a do 110 cm v doprovodu jednoho platícího dospělého vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.

Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) - objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz. Jiné slevy NE.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Sněhurka na ledě
picture Sněhurka na ledě
picture Sněhurka na ledě
picture Sněhurka na ledě
picture Sněhurka na ledě
picture Sněhurka na ledě
Top