Detail info
Close

Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air

Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

14. ročník festivalu Slezskoostravský Rock-Fest Open Air se bude konat opět konat na třech pódiích - Nádvoří STAGE, Aréna STAGE a Loděnice pod hradem.
info 08.07.2021 - AKTUALIZACE KAPEL:
KRUCIPÜSK, LIMETALL, COCOTTE MINUTE, PLEXIS, KRYPTOR, NAHUM, ILLUMINATI.CA & JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ, SJETÝ GUMY, DARK GAMBALLE, INGOTT, SKRAT a další

Součástí festivalu jsou doprovodné akce i atrakce pro děti a mládež, samozřejmostí je občerstvení, workshopy a jiné aktivity…

Mládež do 15 let zdarma bez vstupenky, pozor! jen v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / držitelé průkazu ZTP/P a 1 osoba jako doprovod zdarma bez vstupenky - zvláštní sektor ANO, u pódia / bezbariérový přístup ANO

PŘESUNUTO (06.06.20 / 26.09.20 / 05.06.21), NOVĚ: 18.09.2021
Vracení vstupného z důvodu přesunutého termínu již bylo ukončeno (31.07.2021).
Uskutečněním festivalu v novém termínu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air
picture Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air
picture Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air
picture Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top