Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Slavnostní koncert sboru RASTISLAV

Slavnostní koncert sboru RASTISLAV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavnostní koncert sboru RASTISLAV

"Jsme velmi rádi, že vás můžeme pozvat na výroční koncert spolku Rastislav, který slaví úctyhodných 160 let od svého vzniku.
Vážíme si toho, že se i dnes daří úspěšně reprezentovat Blansko, celý náš region i republiku v zahraničí a na renomovaných festivalech - například na Smetanově Litomyšli.
Protože myslíme i na blanenské publikum, připravili jsme spolu s Kulturním střediskem města Blanska výjimečný program.
Uslyšíte geniální Mozartovu hudbu s monumentální skladbou od Antonína Rejchy, o kterém se říká, že byl "stavitelem hudebních katedrál".
Spolu s námi budou vystupovat přední čeští sólisté s profesionálním orchestrem Czech Virtuosi.
Nenechte si ujít Slavnostní koncert sboru RASTISLAV Blansko, 2. října 2022 v 18.00 v Dělnickém domě v Blansku.
Těšíme se na Vás!"
Vít Martinásek, předseda sboru

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
nečíslovaná sedadla / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top