Slávek Janoušek a kapela

Slávek Janoušek a kapela

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SLÁVEK JANOUŠEK A KAPELA
"Vždycky mi trvalo nejméně pět let i déle, než jsem vydal další CD, ale od roku 2011 ta dospělá prokládám dětskými, a tak se stalo, že za poslední tři roky vyšla dokonce tři CD. To řadové, Tohle je vzkaz, z kterého uslyšíte nejvíce písní, je nyní taková naše vlajková loď, a protože bylo nahráno s kapelou, rozšířili jsme naše dávné duo Slávek Janoušek a Luboš Vondrák o další členy, konkrétně na foukací harmoniku, valchu a jiné perkuse hraje písničkář Láďa Zítka a později na kontrabas se přidal Honza Vondrák, takže jsme se z dua stali opravdu kapelou, ke všemu dvojgenerační.
Předloni jsme vydali zatím čtvrté, ale patrně poslední dětské CD Neukolébavky, protože mladší dcera, se kterou věkově a obsahově ty písně rostou, no lépe stárnou, už přichází do pubertálního věku. Ale alespoň zástupce tohoto CD zahrajeme také.
A konečně jsme loni vydali CD Učitel ŽÁČKOVI/ŽÁČEK učiteli, výhradně na texty básníka Jiřího Žáčka. Jeho texty pro jejich rytmičnost a přesnost v minulosti zhudebňovala spousta lidí, i já mám na CD píseň, která vznikla už před 40 lety, ale protože jsem na jeho texty pro jeden pořad dělal několik písní v nedávné minulosti, nahrál jsem demonahrávku a poslal ji básníkovi k významným narozeninám jako dárek. Skončilo to tak, že mu bylo líto, aby to bylo jen pro jeho uši, a poslal mi sbírku Sonetů, abych udělal další písně a vydal to. V srpnu jsme CD pokřtili s autorem textů Jiřím Žáčkem v pražské Balbínce a také na 36. ročníku festivalu Janouškovo Ústí v Cakli v Ústí nad Orlicí. Tak ať se Vám písně líbí. A choďte po té divné době na koncerty, ať je komu hrát."
Slávek Janoušek
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
nečíslovaná sedadla / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top