Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Simple Plan + Mayday Parade + State Champs

Simple Plan + Mayday Parade + State Champs

Datum: 28. ledna 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

neděle
28
led. 2024
19:30
Simple Plan + Mayday Parade + State Champs
28.01.2024 19:30 / DOORS 18:30

Informace o akci

Populární kanadská punk-rocková kapela Simple Plan přijede do pražského Fora Karlín, s sebou přiveze i Mayday Parade a State Champs.

Simple Plan tvoří zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau a kytaristé Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco. Vydali šest řadových desek, několik koncertních záznamů a celkově po celém světě prodali milióny nahrávek. Simple Plan získali také řadu cen – například Yahoo! Canadian Impact Award (2012), NRJ award (2012) nebo Allan Slaight Humanitarian Spirit Award (2013). Díky vlastní nadaci Simple Plan Foundation kapela od roku 2005 věnovala milióny dolarů dalším organizacím zaměřeným na pomoc mladým lidem v nouzi a dětem ohroženým nevyléčitelnými nemocemi v Kanadě i zahraničí.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top