Detail info
Close

Sidecarcross Grand Prix of Czech Republic LOKET

Sidecarcross Grand Prix of Czech Republic LOKET

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mistrovství světa v sajdkárkrosu a Mistrovství Evropy čtyřkolek
Druhý závod Mistrovství světa v sajdkárkrosu a Mistrovství Evropy ve čtyřkolkách hostí po 21 letech proslulý motokrosový areál v Lokti nad Ohří! Přijď fandit českým posádkám a hlavně Ondrovi Čermákovi, který letos zaútočí na titul Mistra světa po boku čtyřnásobného a úřadujícího šampiona Etienna Baxe! Sobotní párty, VIP Lounges a hlavně skvělý víkend nabitý adrenalinem a závoděním!

VSTUPENKY:
Před vstupem do areálu je návštěvník povinen navštívit WELCOME CENTER, kde proběhne výměna vstupenky za pásku (hand strip).
VŠECHNY vstupenky umožňují vstup do depa!

Vstupenky Standard jsou na stání, kryté sezení zajišťují pouze vstupenky VIP 

VSTUPENKY VIP (jednodenní) a VIP (dvoudenní)

Zóna VIP s krytým sezením přímo u cíle a s exkluzivním výhledem na start. V prostoru VIP jsou umístěny TV s přímým přenosem z trati a s live časomírou. Catering nabízí studenou i teplou kuchyni a nápoje po celou dobu provozu. V ceně vstupenky je i parkování vozidel VIP (pozor! maximální výška vozidla 2,2m!) v prostoru na začátku diváckého parkoviště.

Pro vstup do VIP zóny NEplatí zlevněné Junior vstupenky. 

PARTY 21.05.2022

Sobotní večer po ukončení závodů pokračuje Party až do ranních hodin. Vstup na Party je v ceně vstupenek na sobotu 21.05.2022 a v ceně vstupenek dvoudenních. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
děti < 120 cm - zdarma, bez vstupenky (platí i pro VIP zónu), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / zlevněné Junior vstupenky (tyto zlevněné vstupenky neplatí pro vstup do VIP zóny) / vstupenky jsou nepřenosné, u vstupu WELCOME CENTER budou vyměněny za pásku (hand strip)


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Sidecarcross Grand Prix of Czech Republic LOKET
Top