Setkání legend / Legenden Treffen

Setkání legend / Legenden Treffen

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Setkání legend 2015 je první oficiální mezinárodní utkání Česká republika a Německo hráčů nad 35 let, které by se mělo stát vrcholem fotbalové sezóny 2014/2015 a zároveň připomenutím finálového zápasu ME 1996 v Anglii. Můžeme se těšit na skutečné legendy fotbalového světa a nezapomenutelnou show, kterou bude moderovat Leoš Mareš.

Německý tým se skládá z bývalých mistrů světa roku 1990 v Itálii a mistrů Evropy z roku 1996 v Anglii. Německý tým má za sebou řadu úspěšných událostí a jsou neustále otevřeni novým výzvám. V minulosti absolvovali již mnoho mezistátních utkání a sportovních akcí, které jsou vždy přenášeny živým televizním přenosem a prezentují se obrovskou diváckou kulisou.

Czech Team 96 je složen z bývalých fotbalových reprezentantů, účastníků a finalistů Mistrovství Evropy 1996 v Anglii.

Účast Josefa Masopusta spolu s Pavlem Nedvědem a Lotharem Matthäusem, kteří by měli utkání zahájit čestným výkopem, je neopakovatelné a jedinečné setkání generací a legend, držitelů ocenění zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

Předpokládané sestavy

Czech Team 96: Petr Kouba - Radoslav Látal, Jan Suchopárek, Miroslav Kadlec, Michal Horňák - Josef Němec, Patrik Bergr, Pavel Nedvěd, Karel Poborský - Pavel Kuka, Jan Koller

Deutsche Fussball Legenden: Jens Lehmann - Andreas Brehme, Thomas Berthold, Thomas Helmer, Markus Babbel - Thomas Häβler, Lothar Matthäus, Stefan Effenberg, Mario Basler - Ulf Kirsten, Fredi Bobic

VOZÍČKÁŘI INFO:
Vozíčkář 0 Kč + doprovod 200 Kč, vstupenky je možné zarezervovat na mailu rezervace@ticketportal.cz. Nákup bez předchozí rezervace bohužel není možný.

 

Deutsch Version

Galerie

picture Setkání legend / Legenden Treffen

Na mapě

Top