Setkání legend / Legenden Treffen

Setkání legend / Legenden Treffen

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Setkání legend 2015 je první oficiální mezinárodní utkání Česká republika a Německo hráčů nad 35 let, které by se mělo stát vrcholem fotbalové sezóny 2014/2015 a zároveň připomenutím finálového zápasu ME 1996 v Anglii. Můžeme se těšit na skutečné legendy fotbalového světa a nezapomenutelnou show, kterou bude moderovat Leoš Mareš.

Německý tým se skládá z bývalých mistrů světa roku 1990 v Itálii a mistrů Evropy z roku 1996 v Anglii. Německý tým má za sebou řadu úspěšných událostí a jsou neustále otevřeni novým výzvám. V minulosti absolvovali již mnoho mezistátních utkání a sportovních akcí, které jsou vždy přenášeny živým televizním přenosem a prezentují se obrovskou diváckou kulisou.

Czech Team 96 je složen z bývalých fotbalových reprezentantů, účastníků a finalistů Mistrovství Evropy 1996 v Anglii.

Účast Josefa Masopusta spolu s Pavlem Nedvědem a Lotharem Matthäusem, kteří by měli utkání zahájit čestným výkopem, je neopakovatelné a jedinečné setkání generací a legend, držitelů ocenění zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

Předpokládané sestavy

Czech Team 96: Petr Kouba - Radoslav Látal, Jan Suchopárek, Miroslav Kadlec, Michal Horňák - Josef Němec, Patrik Bergr, Pavel Nedvěd, Karel Poborský - Pavel Kuka, Jan Koller

Deutsche Fussball Legenden: Jens Lehmann - Andreas Brehme, Thomas Berthold, Thomas Helmer, Markus Babbel - Thomas Häβler, Lothar Matthäus, Stefan Effenberg, Mario Basler - Ulf Kirsten, Fredi Bobic

VOZÍČKÁŘI INFO:
Vozíčkář 0 Kč + doprovod 200 Kč, vstupenky je možné zarezervovat na mailu rezervace@ticketportal.cz. Nákup bez předchozí rezervace bohužel není možný.

 

Deutsch VersionTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Setkání legend / Legenden Treffen

Na mapě

Top