Sejdeme se s Cibulkou

Sejdeme se s Cibulkou

Datum: 21. listopadu 2019
Místo: Na Marjánce, Bělohorská 35/262, Praha 6 - Břevnov

Vstupenky

Čtvrtek
21
Lis. 2019
19:00
Sejdeme se s Cibulkou
PŘESUNUTO, NOVĚ: 21.11.2019 19:00

Informace o akci

Zábavná talkshow Aleše Cibulky
Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš Cibulka vystoupí společně se svými hosty v zábavném pořadu SEJDEME SE S CIBULKOU. 
Aleš Cibulka je průvodcem rozhlasového Toboganu, moderoval Dobré jitro s Českým rozhlasem, Host do domu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce.
Pořad je postaven nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je též správný výběr hostů. V Tanečním sále Na Marjánce (Praha 6 - Břevnov) vystoupí herečka a moderátorka Tereza Kostková a zpěvačka a herečka Eva Pilarová.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete 
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Galerie

picture Sejdeme se s Cibulkou

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: SEJDEME SE S CIBULKOU 21.3.2019 – PRAHA

ZMĚNA:

U talkshow SEJDEME SE S CIBULKOU dochází ke změně termínu, který byl původně plánovaný na 21.3.2019 a konajícího se v Tanečním sále na Marjánce v Praze. Talkshow se nově uskuteční dne 21.11.2019od 19:00 hod. Místo a čas konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.3.2019.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top