Screamers „Poslední zvonění“

Screamers „Poslední zvonění“

Datum: 14. října 2020
Místo: Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

Středa
14
Říj. 2020
19:00
Screamers „Poslední zvonění“
PŘESUNUTO Z 22.6. 2020, NOVĚ: 14.10. 2020 od 19:00

Informace o akci

Nový pořad skupiny SCREAMERS

Z důvodu mimořádné situace se představení Screamers „Poslední zvonění“ ve Zlíně přesouvá na náhradní termín 14. 10. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pro bližší informace sledujte www.ticketportal.cz

V Olomouci se bohužel představení i přes přesunutí náhradní termín 17. 9. 2020 definitivně ruší. Nárok na vrácení vstupného je možné uplatnit v místě nákupu vstupenek. 

Omlouváme se za případně komplikace a děkujeme za pochopení!

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top