Sam Divine (UK)

Sam Divine (UK)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

HouseGen Presents Sam Divine (UK) Fabric-Ostrava 11-05-2019


Královna světové House scény zavítá do klubu Fabric, Ostrava. Členka světoznámého House Labelu Defected Records dorazí do Ostravy rok poté, kdy se představila v tom nejlepším světle na festivalu B4L a zaujala svým skvělým setem.
Těšte se na vynikající House Music akci.

Galerie

picture Sam Divine (UK)
picture Sam Divine (UK)

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: SAM DIVINE 12.4.2019 – OSTRAVA

ZMĚNA:


Z technických důvodů dochází ke změně termínu akce SAM DIVINE konající se dne 12.4.2019 od 21:00 hod. v Ostravě. Akce se nově uskuteční dne 11.5.2019 od 21:00 hod. Místo a čas konání zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 23.4.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top