SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE

SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Poprvé v Praze se představí Světlana Zacharová, superstar Velkého divadla!

10. ledna 2019 bude v Kongresovém paláci v Praze uvedeno nové, zcela výjimečné a originální představení v provedení Světlany Zacharové – superstar ruského baletu a Velkého divadla. Myšlenka představení propojuje tři díla tří různých choreografů. Partnery světové baletní jedničky budou tři talentovaní mistři baletu Velkého divadla. Hudba, choreografie a nálada tří děl jsou zcela odlišné, spojuje je však jediné, a to slovo Amore (láska).
Na scéně bude Světlana Zacharová zářit vedle takových talentovaných mistrů baletu, jakými jsou Michail Lobuchin, Denis Roďkin a Denis Savin. Amore je výsledkem tvůrčího hledání tří světoznámých choreografů: Jurije Posochova (Balet San Francisco), Patricka de Bana (Vídeňský státní balet) a Marguerity Donlon (choreografky z Irska, pracující v Německu).

První dílo Francesca da Rimini, balet Jurije Posochova, je věnováno stejnojmennému symfonickému dílu Čajkovského, pro něhož je inspirací milostný románek z Dantovy Božské komedie.
Pro druhé dílo Rain Before It Falls (Dokud nezačalo pršet) je charakteristická abstrakce a mysterium. Jeho choreograf Patrick de Bana zde vystupuje i jako sólista a interpret. Hudební doprovod je zkomponován z barokní Bachovy hudby a moderní elektroniky О. Respighiho a C. Pino Quintany.
Třetí dílo Strokes Through the Tails (Tahy přes chvosty not) spojuje mistrovské umění artistů baletu s Mozartovou Symfonií č. 40 g-moll. Právě tato choreografie Marguerity Donlon bude tím nejlepším zakončením celého večera.

Kostýmy ruského módního designéria Igora Čapurina jsou velmi lakonické a barevně symbolické jen bílé a červené. Bílá barva vyjadřuje nevinnost, červená pak lásku a smrt.
Láska se stává pro Světlanu Zacharovou novým krokem vzhůru, kterým potvrzuje svůj status hvězdy číslo jedna světového baletu.

Galerie

picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE
picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE
picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE
picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE
picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE
picture SVĚTLANA ZACHAROVÁ - AMORE

Na mapě

Změny a upozornění

SVĚTLANA ZACHAROVÁ – AMORE 10.1.2019 – PRAHA

V souvislosti s vážným úrazem Denise Rodkina dochází u akce SVĚTLANA ZACHAROVÁ – AMORE,konající se dne 10.1.2019 v Praze ke změně programu prvního dějství.


Uhrazené vstupné se nevrací.

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top