STING

STING

Datum: 19. července 2023
Místo: enteria arena
Adresa: Sukova třída 1735, Pardubice

MY SONGS 2023

Vstupenky

středa
19
čvc 2023
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
STING
enteria arena

Pardubice

Informace o akci

Vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se Stingův koncert My Songs, který byl naplánován na 18. července, se uskuteční až 19. července 2023 tamtéž. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti i na nový.

STING: MY SONGS 2023
KRITIKOU OCEŇOVANÉ SVĚTOVÉ TURNÉ

Stingův koncert My Songs je bujará a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které tento sedmnáctinásobný držitel ceny Grammy napsal během své slavné kariéry s kapelou The Police i jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu označil deník The Times koncert My Songs za "mistrovskou třídu"; "Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem". Koncert, který byl hudební cestou s hity jako "Fields of Gold", "Shape of my Heart", "Roxanne" a "Demolition Man", popsal The Telegraph jako "vzácnou lahůdku" a The Guardian Stinga ocenil jako "téměř bezkonkurenčního" s "dokonalou popovou alchymií". Fanoušci se mohou těšit také na "Englishman In New York", "Every Breath You Take", "Roxanne", "Message In A Bottle" a mnoho dalších.
Na turné Stinga doprovodí elektrická, rocková kapela.
Členové Stingova fanklubu budou mít možnost získat přístup k exkluzivním vstupenkám v předprodeji dříve než široká veřejnost, a to na adrese www.sting.com.

---

Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře (1 790.-) + doprovod (1.-) zasílejte na rezervace@ticketportal.cz s kopii oskenovaného průkazu ZTP/P-DISABLED, jiné slevy NE.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

THE STING – 18. 7. 2023 Pardubice, Enteria arena – NOVÉ DATUM KONCERTU 19. 7. 2023

Vážení návštěvníci,

vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se Stingův koncert My Songs, který je v současné době naplánován na 18. července, uskuteční 19. července 2023 v pardubické Enteria aréně.

Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Další informace nebo možnost zakoupení vstupenek naleznete na www.livenation.cz.Děkujeme za pochopení
Live Nation CZ

 

ENG:

THE STING – July 18, 2023, Pardubice, Enteria arena - NEW CONCERT DATE July 19, 2023

 

Dear Visitors,

Due to routing changes, Sting’s My Songs concert currently scheduled for 18 – July, will now be held on 19-JULY 2023 at the Enteria arena in Pardubice.

 

Your original tickets for this event remain valid.

 

For additional information or to purchase tickets, visit www.livenation.czThank you for your understanding.
Live Nation CZ & Ticketportal


Top