Detail info
Close

STING

STING

Datum: 4. června 2024
Místo: Amfiteátr Lochotín
Adresa: Pod Vinicemi 928/6, Plzeň 1-Severní Předměstí

MY SONGS 2024

Vstupenky

úterý
4
čvn 2024
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
STING
04.06.2024 VSTUP 18:00

Informace o akci

STING

Special guest: Giordana Angi

Zpěvák Sting navštíví Českou republiku i příští rok! Tentokrát jeho skvělý koncert můžete zažít v plzeňském amfiteátru Lochotín.

Společnosti Cherrytree Music Company a Live Nation oznámily, že 17násobný držitel ceny Grammy Sting vystoupí už po čtvrté během dvou let v České republice! Po Slavkově u Brna, Praze a Pardubicích, se tentokrát vydá do Plzně, kde vystoupí ve venkovním areálu amfiteátru Lochotín. Stingův koncert je vždy živelná a dynamická show, na které zazní jeho nejoblíbenější hity, zahrnující jeho slavnou kariéru jako člena skupiny The Police i jako sólového umělce. Po mimořádně úspěšném šestidenním vystoupení v prestižním londýnském Palladiu byl jeho koncert označen deníkem The Times za "mistrovskou třídu"; "Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem." Koncert, který se věnuje jeho nadčasovým hitům jako "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottole" a nesčetným dalším kultovním písním, označil The Telegraph za "vzácnou lahůdku" a samotného Stinga pochválil The Guardian jako "téměř bezkonkurenčního" pro jeho "vznešenou popovou alchymii". Během turné Stinga doprovodí elektrizující rocková kapela.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top