Detail info
Close

ŠTEFAN REPKA GORALS & FRANTA UHER

ŠTEFAN REPKA GORALS & FRANTA UHER

Datum: 31. října 2024
Místo: Dům kultury
Adresa: Masarykovo náměstí 34, Kyjov

Vstupenky

čtvrtek
31
říj. 2024
18:30
ŠTEFAN REPKA GORALS & FRANTA UHER
PŮVODNĚ 09.05.2024, NOVĚ 31.10.2024 18:30
Dům kultury

Kyjov

Informace o akci

Štefan Repka se svojí kapelou GORALS vyráží na připravované "ZDRAVÍM ŤA PRIATEL" TOUR 2024.

Smích, humor, dobrá nálada, ale i skvělá muzika, to je nový, téměř 120minutový galaprogram Štefana Repky a jeho kapely s názvem Gorals. Na své první turné vyráží tento výborný zpěvák, úspěšný skladatel, aby nejen pozdravil své fanoušky, ale vytvořil spolu s publikem jedinečnou atmosféru – ZDRAVÍM ŤA PRIATEL TOUR 2024. Kromě kapely GORALS nebude chybět na této jedinečné tour ani vynikající zpěvák, lidový vypravěč a humorista FRANTA UHER, bývalý člen známé dechové hudby Moravanka.

Štefan Repka, autor mnoha oblíbených skladeb, se po 25 letech účinkování na jednom podiu s kapelou vydává na svojí sólovou kariéru. Zakládá vlastní kapelu GORALS a začíná tvořit a skládat nové písně.

Délka poslechu: 120 min. (bez přestávky)

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU: ŠTEFAN REPKA GORALS & FRANTA UHER - "ZDRAVÍM ŤA PRIATEL" TOUR 2024 - 9.5.2024, KYJOV

ZMĚNA:

Akce ŠTEFAN REPKA GORALS FRANTA UHER - "ZDRAVÍM ŤA PRIATEL" TOUR 2024 se v plánovaném termínu 9.5.2024 od 18:30 hod. a v místě Dům kultury, Kyjov neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 31.10.2024. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

V případě, že Vám nový termín nevyhovuje, můžete si požádat o vrácení finančních prostředků, nejpozději však do 24.10.2024.

 

Vracení vstupného

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu eTicket
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top