STARSET

STARSET

Datum: 2. března 2022
Místo: Lucerna Music Bar
Adresa: Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

středa
2
bře. 2022
19:30
STARSET

Informace o akci

Vizionářský mediální kolektiv STARSET si vytyčil jedinečnou cestu jako částečně filmová rocková kapela a částečně jako konceptuální vypravěč, který prostřednictvím multimédií spřádají složité příběhy a nově definují pojem skutečně pohlcující zábavy.

V čele s tajemným frontmanem a kandidátem na doktorát Dustinem Batesem si kapela dala za úkol vzít fanoušky na skutečně propojenou cestu prostřednictvím hudby, videa, AR, grafického románu Marvel a online zážitků, které stírají hranice mezi skutečností a fikcí. Třetí album kapely DIVISIONS představuje soundtrack k další kapitole jejich zastřešujícího příběhu - příběhu dystopického světa budoucnosti rozděleného technologií, která převzala vládu ve válce o lidské vědomí - ti, kteří poslouchají a těmi, kteří proti ní bojují. The Starset Society zanechali prostřednictvím řady přenosů vodítka k tomu, co se v budoucnu stane a zasévají je do celé kampaně, aby je fanoušci našli a stali se součástí samotného příběhu při hledání poznání a odhalování nové hudby.

VOLA potvrzena jako předkapela Starset!
Kapela představí svoje již třetí studiové album’WITNESS’, které vydala letos v květnu.
Skupina VOLA vznikla v průběhu 00‘ let a následovaly první EP nahrávky, jako například ’MONSTERS’ (2011), díky které si jich v začali fanoušci progresivního rocku. V roce 2015 následovalo jejich první album ’INMAZES’, které ocenili i hudební kritici a vyneslo jim tour po Evropě a nominaci na ceny Progessive Music Awards.
S albem ‘APPLAUSE OF A DISTANT CROWD’ (2018)se opět ukázali jako talentovaná kapela, která má posluchačům co nabídnout, což jí zajistilo přes 70 koncertů na evropském kontinentu včetně jejich první vlastní tour, která přinesla vyprodané kluby. Už 2.3.2022 se představí jako předkapela Starset v pražském Lucerna Music Bar!

---
Slevy: NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top