Detail info
Close

STAND-UP FACTORY: Jiří Charvát. Komik, který...

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
STAND-UP FACTORY: Jiří Charvát. Komik, který...

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

STAND-UP FACTORY:
Jiří Charvát. Komik, který neexistuje…

Už vás unavuje předstírat, že máte osobnost? Bojíte se, že se přijde na to, že nevíte, co děláte? Jste neustále se proměňující náladový prázdný zvrhlý proud vědomí, co zvenku vypadá jako člověk? Nejste sami. Přijďte prožít večer, který vás trpce rozesměje a hluboce uklidní. Celovečerní speciál toho nejlepšího z neuronové zahrádky jednoho z nejvýraznějších neexistujících stand-up komiků. Určeno zejména těm, kdo měli tu smůlu, že v téhle inkarnaci vyfasovali jako avatara nahatou opici.


Tired of pretending to have a personality? Are you afraid that you will find out that you do not know what you are doing? Are you a constantly changing moody empty depraved stream of consciousness that looks human on the outside? You are not alone. Come and experience an evening that will make you laugh bitterly and soothe you deeply. A full-length special of the best from the neural garden of one of the most distinctive non-existent stand-up comedians. Intended especially for those who had the misfortune of having a naked monkey as their avatar in this incarnation.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top