SPARTA - TŘINEC

HC SPARTA PRAHA
SPARTA - TŘINEC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 60 minut před začátkem zápasu

Nedělní odpoledne nabízí emocemi nabitý střet dvou týmů, které patří do Top4 letošní ELH. Neexistuje lepší způsob, jak se naladit na blížící se playoff. Takže vemte děti, manželku/manžela, rodiče, kamarády a kamarádky a přijďte ukázat, že Spartu #nezastavíš.

Vaše podpora je nezbytná i proto, že Oceláři obě svá domácí utkání vyhráli (4:2 a 2:1). O2 arena v listopadu viděla jedinou branku, minutu a půl před koncem se prosadil Roman Horák.

Společnost Bestsport, majitel a provozovatel O2 areny, se společně s domácím hokejovým týmem HC Sparta Praha a partnerskou společností Mastercard rozhodla, že na vybraných utkáních ve dnech 26. února (Třinec), 28. února (Olomouc) a 3. března (Hradec Králové) bude možné v hale zaplatit pouze kartou.
Cílem těchto pilotních „cashless“ utkání je vyzkoušet moderní způsoby úhrady na stáncích. Ty mohou zajistit zrychlení a zjednodušení celého nákupního procesu a zároveň přispívají k výraznému snížení hygienických rizik, která s sebou manipulace s hotovostí mezi zákazníkem a personálem přináší. Více informací na webu o2arena.cz

Na tento zápas nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top