Detail info
Close

SPARTA - MOUNTFIELD HK

SPARTA - MOUNTFIELD HK

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 60 minut před začátkem zápasu

Emoce na maximum! Když se střetne Sparta s Hradcem Králové, vždy je to pořádně ostrá podívaná. Vychutnejte si v pátek 3. března skvělý hokejový zážitek v moderní O2 areně. Lepší zábavu na páteční večer v Praze nenajdete!

Společnost Bestsport, majitel a provozovatel O2 areny, se společně s domácím hokejovým týmem HC Sparta Praha a partnerskou společností Mastercard rozhodla, že na vybraných utkáních ve dnech 26. února (Třinec), 28. února (Olomouc) a 3. března (Hradec Králové) bude možné v hale zaplatit pouze kartou.
Cílem těchto pilotních „cashless“ utkání je vyzkoušet moderní způsoby úhrady na stáncích. Ty mohou zajistit zrychlení a zjednodušení celého nákupního procesu a zároveň přispívají k výraznému snížení hygienických rizik, která s sebou manipulace s hotovostí mezi zákazníkem a personálem přináší. Více informací na webu o2arena.cz

Na tento zápas nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top