Detail info
Close

SLADE (UK)

SLADE (UK)

Datum: 22. - 23. srpna 2024
Místo: Praha, Mikulov

Vstupenky

čtvrtek
22
srp. 2024
20:00
SLADE (UK)
pátek
23
srp. 2024
17:00
SLADE (UK)

Informace o akci

SLADE /UK/

22.8.2024 od 20 h Divadlo Hybernia Praha
23.8.2024 od 17 h Amfiteátr Mikulov

Slade, bezpochyby jedna z nejznámějších britských kapel, se v příštím roce vrátí do Česka! Diváky v Praze a v Mikulově potěší a pobaví své zdejší fanoušky svou klasickou směsí pop-rock'n'rollu. Slade si vydobyli popularitu po celém světě, o čemž svědčí i fakt, že 23 písní z jejich repertoáru se v čase svého vydání brázdilo hitparády Top 20 a šest z nich dokonce obsadilo příčky nejvyšší. Jejich písně "Cum On Feel The Noize" a "Coz I Luv You" jsou dodnes velmi hrané v rozhlasovém éteru i využívány v televizních reklamách.
Kapela Slade se na hudební scéně pohybuje od roku 1966, kdy byla založena pod názvem N´Betweens. Zakládajícími členy byli Dave Hill a Don Powell, kteří ve formaci působí dodnes. Později si název změnili na Ambroze Slade, což nakonec zkrátili na Slade.
Skupina byla pověstná svými bouřlivými živými koncerty a živou komunikací s publikem a to stejné od nich můžete čekat i na jejich koncertech v Česku. V popularitě překonala všechny své glamrockové souputníky Wizzard, Sweet, T. Rex, Suzi Quatro, Smokie, Gary Glittera i Davida Bowieho. Tvorba Slade významně ovlivnila další vývoj rockové hudby. Přestože se v USA příliš neprosadili, řada kapel přiznává inspiraci právě u Slade (za všechny jmenujme slavné KISS).
Při své návštěvě v roce 2016 s námi skupina oslavila 50 let své existence. Na podzimních koncertech vystoupí v aktuální sestavě: Dave Hill (kytara, zpěv), Alex Bines (bubny, perkuse), John Berry (zpěv, baskytara, housle), Russel Keefe (zpěv, klávesy).
Do Česka se nyní vracejí po několikaleté pauze v plné síle. Pro své vystoupení na Moravě si vybrali Amfiteátr v Mikulově a na tomto koncertě je doplní ještě tuzemské skupiny, které budou brzy upřesněny.

Praha, ZTP/P vozíčkář info:
ZTP/P vozíčkář - 4 místa: 2 místa, sektor Přízemí vlevo / ZTP/P vozíčkář + 2 místa, sektor Přízemí vpravo / ZTP/P vozíčkář / cena vstupenky 700,- Kč.
Doprovod ZTP/P vozíčkáře - 4 místa: sektor Přízemí, 26. řada, místa 1, 2, 21, 22 / cena vstupenky 700,- Kč. Rezervace těchto vstupenek na rezervace@ticketportal.cz oproti kontrole průkazu ZTP/P vozíčkář. Jiné slevy nejsou poskytovány.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SLADE (UK)
picture SLADE (UK)

Na mapě

google maps
Top