SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček

Datum: SK Sigma Olomouc + FC Viktoria Plzeň
Místo: SINOBO STADIUM
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček
SK Sigma Olomouc + FC Viktoria Plzeň

Informace o akci

Na konci října čekají Slavii dva domácí zápasy F:L v průběhu pěti dní. Nejdříve s Olomoucí ve středu 27.10. a následně v neděli 31.10. proti Plzni. Vstupenky na oba zápasy si můžete pořídit ve zvýhodněném balíčku.

Akce je určena pro držitele permanentních vstupenek a karet EDENka.

Vstupenky zakoupené v balíčku vám zajistí vstup na utkání s Plzní se slevou 20% a k tomu navíc vstup na utkání s Olomoucí zdarma.

Permanentkáři mají vstup na obě utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Každý permanentkář má ale díky této akci možnost koupit až dva balíčky za zvýhodněnou cenu pro své přátele. Stačí při nákupu zadat číslo permanentní vstupenky a ověřovací údaj.

Také držitelé EDENky si mohou balíček pořídit po zadání čísla karty EDENka a ověřovacího údaje. Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, budou vstupenky, zakoupené v rámci balíčku automaticky platné pro vstup na obě utkání.

Vstupenky na Olomouc budou ve volném prodeji v průběhu následujícího týdne, na Plzeň pak o týden později. Balíčky ve volném prodeji nebudou, pouze vstupenky na jednotlivé zápasy.

Upozorňujeme, že vstupenky nejsou platné bez předchozího ověření. Vstupenku si lze pohodlně ověřit na svém mobilu nebo počítači z pohodlí domova. Návod jak na to naleznete na webu www.slavia.cz v sekci Vstupenky.

Balíčky neumožňují aplikovat dodatečné slevy pro členy OP/FK, držitele průkazu ZTP/P a seniory. Tyto slevy lze aplikovat až při nákupu samostatných vstupenek.

Kompletní informace vč. ceníku se dočtete v článku na webu www.slavia.cz.

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top