Detail info
Close

SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lístky na Ml. Boleslav dříve v aplikaci

Lístky na poslední domácí ligový podzimní zápas proti Mladé Boleslavi jdou do volného prodeje v úterý 7. listopadu. Vstupenky si mohou uživatelé aplikace SLAVIA koupit už od 14 hodin, ostatní fanoušci pak na webu Ticketportalu od 16 hodin.

Zápas 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi se hraje v neděli 10. 12. od 18 hodin ve Fortuna Areně. Vstupenky na utkání jsou v cenové kategorii Z1.

Lístky dříve v aplikaci SLAVIA

Slavia se spuštěním prodeje vstupenek na zápas s Č. Budějovicemi odstartovala pilotní projekt, který umožnil uživatelům aplikace SLAVIA koupit si lístek přes aplikaci o dvě hodiny dříve, než byl spuštěn prodej na webu Ticketportalu. Stejný scénář prodeje bude i na utkání s Mladou Boleslaví. U atraktivních utkání, kde je velká poptávka po vstupenkách, tak budou mít uživatelé aplikace velkou výhodu oproti ostatním fanouškům, kteří budou čekat na spuštění prodeje na webu Ticketportalu.

Výhodné rodinné vstupné

Jdete na fotbal s dětmi? Využijte zvýhodněnou rodinnou vstupenku do Sektoru rodiče a děti v sektorech 225 a 226. Na vstupenku za 900 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Čím více malých slávistů tedy s sebou přivedete na fotbal, tím získáte výhodnější cenu oproti běžnému vstupnému do ostatních sektorů. Rodinná vstupenka lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-226 výhradně rodinami s dětmi.

Vstupenky pro fanoušky pohybující se na vozíku

Pokud se pohybujete na vozíku a chcete přijít na zápas, lístky si můžete koupit během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4 nebo si o ně napsat na email vstupenky@slavia.cz

NOVINKA - Na fotbal do zázemí eToro Lounge.

Se zápasem proti Mladé Boleslavi jsme spustili nabídku prémiových vstupenek do prostor eToro Lounge. S lístkem do této části hlediště, které se nachází v severozápadní části hlavní tribuny Fortuna Areny, získáte samostatný vstup na stadion, sezení na polstrovaných sedadlech a hlavně možnost jít se během utkání v případě potřeby ohřát do tepla eToro Lounge a sledovat fotbal z jeho prostor. V ceně vstupenky není zahrnuto občerstvení, které si fanoušci chodí kupovat do koridoru. Cena dospělé vstupenky na utkání s Mladou Boleslaví je 790 korun, dětský lístek stojí 450 korun. Lístky je možné koupit v aplikaci Slavia anebo na webu Ticketportalu v sektoru s názvem eToro Lounge.

 

VIP vstupenky:

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

  • Gól Klub zahrnuje prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.
  • Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů,vína a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 4-7 centrální části hlavní tribuny.

Pokud budete mít zájem o jednorázový pronájem VIP boxu pro 10-12 osob, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top