SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AKTUALIZACE:

Prodej vstupenek byl z důvodu zavedení nových opatření COVID-19 pozastaven. Informace pro fanoušky, které si vstupenky již zakoupili budou zveřejněny na webu www.slavia.cz. Děkujeme za pochopení.


 

V rámci 18. kola čeká Slavii domácí zápas s týmem FK Mladá Boleslav. Zápas se hraje 12. prosince od 15:00. Přijďte podpořit sešívané v posledním domácím ligovém kole podzimní části Fortuna Ligy!

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen prostřednictvím Ticketportalu 22. 11. 2021 od 14:00 a skončí 3. 12. 2021 ve 13:30Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání a nemusí vstupenku ověřovat na pokladnách.

Volný prodej bude zahájen skrz Ticketportal 3. 12. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání, v případě, že to budou pravidla povolovat.

 

Ověření Hometicketu

Pokud máte HomeTicket zakoupený na Ticketportalu a jste očkovaní nebo jste prodělali nemoc před méně než 180 dny od zahájení utkání, můžete si ho ověřit z pohodlí domova pomocí QR kódu uvedeného na HomeTicketu. Návod, jak na to, naleznete ZDE.

 

Jako bezinfekční se ke dni 22.11.2021 bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • - Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • - Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní

 

Pro děti do 12 let bude vstup umožněn na základě předložení dokumentu prokazujícího věk dítěte na pokladnách stadionu.

Kompletní informace k prodeji vstupenek vč. ceníku naleznete na webových stránkách www.slavia.cz v článku ZDE. Doporučujeme si před nákupem článek vč. části "Často kladené otázky" přečíst.

Volný prodej bude zahájen skrz Ticketportal 3. 12. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání v případě, že to budou pravidla povolovat.

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top