SK Slavia Praha - FK Dukla Praha

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FK Dukla Praha

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Utkání s Duklou se hraje v pondělí 29. října od 18 hodin. Vstupenky se prodávají v cenové kategorii od 210 korun. Využijte předprodeje a zakupte si vstupenky přes online prodej, kdy si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket.

Gól Klub - místo v této zóně vám automaticky zaručí také přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny. Rádi bychom Vás v prostorách Gól Klubu požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.

Legenda Klub - catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

Internacionál Klub – ke vstupence získáte občerstvení a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Tato sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny.

VIP Box - fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a užijte si fotbal naplno. Pro objednání VIP Boxů se prosím obraťte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636. Rádi bychom Vás v prostorách VIP boxů požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.

Při nákupu online lze čerpat Lyoness Cashback, kdy v posledním kroku zadáte číslo svojí Cashback karty. Načtení cashbacku zpětně není bohužel možné. Cashback nelze čerpat ani při nákupu na prodejních místech.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top