SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V 11. kole čeká Slavii domácí zápas se Slovanem Liberec. Zápas se hraje 16. října od 19:00 a vstupenky budou od pondělí v předprodeji v cenové kategorii Z2.

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence. Nadále však platí nutnost si před utkáním aktivovat permanentní vstupenku potvrzením o bezinfekčnosti.

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen prostřednictvím Ticketportalu 11. 10. 2021 od 14:00 a skončí 13. 10. 2021 ve 13:30. Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání a nemusí vstupenku ověřovat na pokladnách.

Volný prodej bude zahájen skrz Ticketportal ve čtvrtek 13. 10. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání. Díky aktuálním vládním opatřením mohou vstupenky zakoupit také fanoušci s platným antigenním nebo PCR testem. Se zakoupenou a vytištěnou vstupenkou je nutné následně navštívit pokladny č.4 Sinobo Stadium v rámci otevíracích hodin a vstupenku si ověřit.

Kompletní informace naleznete v článku na tomto ODKAZU.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top