SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstupenky budou v online předprodeji pro držitele EDENky od středy 18. srpna od 14 hodin a ve volném prodeji o den později taktéž od 14 hodin.

 

Informace pro permanentkáře

  • Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence.
  • Permanentkáři, kteří mají již svoji permanentní vstupenku ověřenou na pokladnách Sinobo Stadium a budou pro domácí utkání s Baníkem Ostrava covid-kompetentní, budou mít permanentku automaticky platnou pro vstup na stadion. (nemusí vstupenku dopředu ověřovat).
  • Držitelé permanentní vstupenky, kteří plánují navštívit utkání na základě předložení testu mohou se svojí permanentní vstupenkou navštívit pokladny Sinobo Stadium v rámci otevíracích hodin a permanentku si na základě předložení potřebných dokumentů ověřit.
  • Ověření na pokladnách může provést i jiná osoba. V tom případě je nutné kromě výše uvedených dokumentů předložit ještě kopii dokladu totožnosti ověřované osob

Prodej pro vlastníky EDENky

  • Prodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium bude zahájen 18.8.2021 od 14:00 a skončí 19.8.2021 ve 13:30 hodin
  • Jelikož je každý držitel EDENky Covid kompetentní, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání (nemusí již vstupenku ověřovat)
  • SLEVU PRO EDENKÁŘE (Senior, FK/OP, ZTP) LZE APLIKOVAT NA ZÁKLADĚ ŽÁDOSTI FORMOU ZASLÁNÍ OPRAVŇUJÍCÍHO DOKUMENTU NA EMAIL VSTUPENKY@SLAVIA.CZ
  • V případě, že si nestihnete vstupenku koupit v předprodeji pro Edenkáře na základě zadání údajů z Vaší karty, je nutné si takovou vstupenku nechat ověřit na pokladnách.

Volný prodej

Vstupenky ve volném prodeji půjde zakoupit 19.8. 2021 od 14:00 a poběží až do zahájení utkání. Vstupenky zakoupené ve volném prodeji jsou určeny pro osoby, které mají 14 a více dní po očkování, nebo jsou ve 180 denní ochranné lhůtě od pozitivního testu a nově i pro testované PCR/antigenním testem.

Jak na to?

Koupě vstupenky bude možná pouze přes Ticketportal (na pokladnách to nebude možné). Se zakoupenou vstupenkou je třeba navštívit pokladny Sinobo Stadium a aktivovat si ji na základě předložení bezinfekčnosti.

Pro fanoušky, kteří jsou testovaní PCR nebo antigen testem máme dobrou zprávu: nově si můžete koupit vstupenku i vy. Takových vstupenek je ale jen limitované množství, proto neváhejte s nákupem. O konci prodeje pro testované budeme v případě blížícího se vyprodání informovat. Kupte si vstupenku online a následně na pokladnách stadionu ověřte svůj platný test či certifikát o očkování.

Vstupenky jsou v kategorii Z2.

Vybrané slevy při nákupu na webu Ticketportal je potřeba při validaci na pokladnách doložit opravňujícím dokumentem.

 

KOMPLETNÍ INFORMACE VČETNĚ CENÍKU SI PŘEČTETE V ČLÁNKU NA WEBU WWW.SLAVIA.CZ.

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top