Detail info
Close

SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava

SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jeden z nejočekávanějších zápasů podzimu se na Andrově stadionu odehraje v sobotu 30. září. Sigma Olomouc na domácí půdě vyzve v 10. kole FORTUNA:LIGY Baník Ostrava. Tradiční moravskoslezské derby začne v 15 hodin. Buďte  proti Baníku dvanáctým hráčem modrých.

Utkání spadá do I. cenové kategorie.Zajistěte si své místo na Andrově stadionu včas a vyhněte se frontám na pokladnách před začátkem utkání.Doporučujeme  nákup vstupenek online, kde jsou za výhodnější cenu, a to i v den utkání.

Pro domácí příznivce se budou prodávat vstupenky na západní (hlavní) tribunu, na tribunu Karla Brücknera (východní) a na jižní tribunu. 

Pro hosty je opět vyhrazena severní tribuna. Vstupenky je možno  zakoupit  POUZE  ON-LINE  na speciálním odkazu:

 https://www.ticketportal.cz/event/SK_Sigma_Olomouc_FC_Banik_Ostrava?idp=-1559921&idpartner=439 po zadání hesla „banik“.

Informace pro handicapované fanoušky na vozíku: Upozorňujeme, že počet míst na stadionu s bezbariérovým přístupem je omezený. Žádosti o tato místa zasílejte  na emailovou adresu ticketing@sigmafotbal.cz nejpozději do středy  27.9.2023.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top