SK Slavia Praha - finále MOL Cupu

SK Slavia Praha - finále MOL Cupu

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Finále MOL Cupu s Baníkem Ostrava se hraje ve středu 22. května od 19:15 na Andrově stadionu v Olomouci. Online se prodávají vouchery na vstupenky za 10 Kč nákup, je třeba se přihlásit do systému Ticketportal a vyplnit číslo permanentky, popř. kód od Odboru přátel/Fanklubu.

Současně s prodejem vstupenek je možné zdarma získat jízdenku na cestu vlakem do Olomouce a zpět. Vybírat můžete ze dvou vlaků: jeden je přímý Praha – Olomouc a zpět, druhý je zastávkový (viz níže). Rezervace je závazná. Rezervujte si vlak pouze v případě, že opravdu plánujete jet vlakem.

Vlak přímý (pro fanoušky z Tribuny Sever)
Cesta tam v cca 14:30: Praha, Libeň - Olomouc, hl. nádraží Cesta zpět v cca 22:45: Olomouc, hl. nádraží - Praha, Libeň - Praha, Hl. nádraží - Beroun Přímý vlak pojede z pražské Libně a jede přímo až do Olomouce. Tento vlak doporučujeme především fanouškům z Prahy a okolí a aktivním fanouškům z Tribuny Sever. Cestou zpět vlak pojede také přímo a zastaví navíc v Praze na Hlavním nádraží a v Berouně.

Vlak zastávkový (pro ostatní fanoušky)
Cesta tam v cca 14:15: Praha, Vršovice - Kolín - Pardubice - Česká Třebová - Olomouc, Hl. nádraží Cesta zpět v cca 23:00: Olomouc, Hl. nádraží - Česká Třebová - Pardubice - Kolín - Praha, Hl. nádraží - Praha, Vršovice Zastávkový vlak pojede z pražských Vršovic a zastaví po cestě v Kolíně, v Pardubicích a v České Třebové. Cestou zpět bude opět zastavovat a v Praze se navíc zastaví i na Hlavním nádraží. Tento vlak doporučujeme především fanouškům, kteří jedou z dalších měst po cestě do Olomouce, a také pro rodiny s dětmi.

Na mapě

Top