SK Slavia Praha - Maccabi Haifa FC

SK Slavia Praha - Maccabi Haifa FC

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si mohou pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Návody na samoověření vstupenek naleznete na našem webu v sekci Vstupenky.

Držitelé permanentních vstupenek

Předprodej pro permanentkáře trvá od pondělí 25.10. do pátku 29.10. do 13:30 hodin.

Permanentkáři si budou moci pořídit až 3 vstupenky za zvýhodněnou cenu na kterákoliv dostupná místa v rámci stadionu. Rezervace sedadel dle permanentní vstupenky byla ukončena společně s prodejem balíčků na EKL.

Každou zakoupenou vstupenku je potřeba před vstupem na stadion nejdříve ověřit. Návod naleznete v sekci Vstupenky. Toto platí i pro již ověřené držitele permanentních vstupenek.

Pozor, změna jména a příjmení na vstupence nebude po zakoupení vstupenek možná.

Držitelé karet EDENka

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen společně s prodejem pro permanentkáře, tedy od pondělí 25.10. do pátku 29.10. do 13:30 hodin.

Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platit pro vstup na utkáníNemusí ji tedy před utkáním ověřovat.

Změna jména a příjmení na vstupence není pro EDENkáře možná z důvodu propojení jeho covid kompetence.

Volný prodej vstupenek

Volný prodej bude zahájen v pátek 29.10. ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání.

Vstupenky ve volném prodeji si mohou pořídit všichni fanoušci, kteří při aktivaci vstupenky prokážou svoji bezinfekčnost. Jak na to se dozvíte v sekci Vstupenky.

Tickets for away team fans

All tickets to the away sectors are provided by Away team. Please contact your club to get more information. Do not buy the tickets via Ticketportal.

 

Kompletní informace se dočtete na stránkách www.slavia.cz v tomto ČLÁNKU.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top