SK Slavia Praha - Karta EDENKA

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - Karta EDENKA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Karta fanouška EDENka je určena všem, kteří NEMAJÍ permanentní vstupenku a chtějí využít možnost zjednodušené kontroly splnění podmínek ohledně Covid-19 při opakované návštěvě domácích utkání SK Slavia Praha. Karta je platná minimálně do konce podzimní části sezony 2021/2022, vydavatel však může rozhodnout o prodloužení platnosti.

Podmínkou pro vyzvednutí a aktivaci karty pro opakované vstupy je dokončené očkování proti Covid -19 (tedy 14 dnů po druhé dávce očkování ve dvoudávkovém schématu nebo 14 dnů po první dávce v jednodávkovém schématu očkování). Aby bylo možné tyto údaje zpracovávat, je nutné ve smyslu GDPR udělit výslovný souhlas s jejich zpracováním.

Pro nákup vstupenek lze kartu začít používat až po fyzickém vyzvednutí na pokladnách Sinobo Stadium. Otevírací doba pokladen je uvedena na stránkách www.slavia.cz v sekci Vstupenky.

Karta EDENka opravňuje jejího držitele, pomocí zadaných údajů z karty, k nákupu již platné vstupenky. Karta sama o sobě ale VSTUPENKOU NENÍ! Více informací se dočtete ve článku ZDE.

The EDENka card is not intended for fans of away teams. Ticket sales for the European Conference League has its own sales page. Please do not buy this product.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top